(+1) 917 775 3388
www.nymasksupply.com
Get direction

Google map

МФО «Microcash»

наявність паспорта та ідентифікаційного коду; проживання на території України окрім зони АТО і АР Крим; наявність активного номера мобільного телефону українського оператора зв’язку.

microcash

1     Інформація про суб’єкта декларування

Акції та спецпропозиції Акції та спеціальні пропозиції від МФО Мicrocash публікуються на офіційному сайті компанії в розділі Акції. Умови участі та призи вказані в описі до кожної пропозиції. Кожен промокод надає знижку на процентні платежі при оформленні наступних позик.

Рівень довіри користувачів: Перейти на сайт Сервіс онлайн-кредитування microcash надає короткострокові кредити онлайн на карту Переглянути відгуки: 0

Що відомо про «Мікрокеш»

Вік:18-60 років Перший займ:4000 грн

Верифіковану банком інформацію про продукти та послуги можна подивитись на офіційному сайті відповідного банку. Використання матеріалів microcash в поиске гугл і даних з сайту дозволено тільки з гіперпосиланням Ваші особисті дані на сайті захищені шифруванням AES-256. 98% користувачів

Кредити

Вік:18-65 років Перший займ: грн Вік:21-70 років Онлайн-сервіс мікрокредитування Мicrocash надає своїм клієнтам короткострокові позики на платіжні картки. Мінімальний кредитний ліміт становить 300 гривень, а максимальна сума – гривень.

Кошти можуть бути оформлені строком на 30 календарних днів як з можливістю дострокового погашення, так і з можливістю пролонгації. Стандартними умовами обслуговування передбачена відсоткова ставка 1,70%, при цьому додаткові збори і платежі не утримуються. Мікрофінансових організація Мікрокеш надає короткострокові позики всім користувачам, відповідним наступним критеріям: вік від 18 до 70 років;

РефінансуванняПерекредитування Кредит без перевірок Онлайн кредитКредит без відсотків Кредит до зарплати

Потім після проходження простої процедури реєстрації, Ви потрапите в Особистий кабінет користувача, де необхідно заповнити невелику анкету. Анкета заповнюється microcash тільки в перший раз – в подальшому цього робити не потрібно. Від повноти і достовірності внесеної інформації багато в чому залежить схвалення кредитної заявки.

Адреса: Пр-т С.Бандери 13-В, Київ, Україна. Графік роботи: Пн-Пт 9:00–18:00. ТОВ «Файненс.юа» – незалежний фінансовий портал. Інформація на даній сторінці не є рекламою банківських послуг.

https://www.youtube.com/watch?v=

Контакти Microcash

Як повернути кредит? дзвінки безкоштовні

Якщо клієнт не виплатив вчасно свій борг і не оформив пролонгацію – утворюється прострочена заборгованість. В цьому випадку мікрофінансових організація Мicrocash здійснює нарахування штрафу в розмірі 3,60% на добу на весь розмір непогашеної суми. Розстрочка платежу дозволяє зафіксувати суму боргу і виплачує його поетапно.

microcash

Процентна ставка для першого кредиту

Через 2-3 хвилини – кошти на карті. Пролонгація – це продовження терміну виплати кредитних коштів на термін до 30 діб.

microcash

2   Інформація про членів сім’ї суб’єкта декларування

Без трудової книжки Кредит в день звернення Підбір кредитів онлайн

Пролонгація в компанії Мicrocash автоматизована, активувати послугу можна в Особистому кабінеті користувача. Для пролонгації клієнт повинен повністю сплатити нараховані процентні платежі. Прострочення і штрафи

Про насРедакціяРекламаСпецпроектиПартнериУмовиКонфіденційністьКонтактиСтара версія © 2000–2020 Товариство з обмеженою відповідальністю «Файненс.юа», свідоцтво на знак для товарів і послуг № від 16.02.2004, ЄДРПОУ .

Оставить отзыв

Позика під 0 відсотків Отримати позику без відмови Кредит без довідок microcash в ютюбе онлайн Взяти позику без поручителя Кредит для військовослужбовців

Правила про порядок надання коштів у позику

https://www.youtube.com/watch?v=

Кредит без дзвінків Популярні організації Корисні сторінки Новини та статті про кредити Вимоги до позичальників

Умови кредитування в компанії Microcash Кредитні компанії зі схожими умовами Перший займ:10000 грн

Далі перевіряєте всі параметри своєї заявки і натискаєте на кнопку «Отримати кредит» – система обробляє інформацію, перевіряє її і видає рішення. Якщо заявка схвалена – клієнт потрапляє на сторінку з кредитним договором.

Share this post

There are no comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.